Genosys sarja tooted on unikaalsed maailma turul tänu nanotehnoloogia rakendamisele ja teaduslikule uurimisarendusele. Preparaatide loomine toimub põhjalikute kõrgtehnoloogiliste uuringute teel. Maksimaalselt efektiivsete naturaalsete komponentide valimine ja kasutamine võimaldab pakkuda nähtavaid ja püsivaid tulemusi.

Mikroniidling Genosys
- kõrgem efektiivsus ja absoluutne turvalisus.
Roller avaldab mõju nahale läbi ülipeenikeste mikronõelte, tänu millele toimub loomuliku kollageeni tootmise protsess, mis on põhjustatud naha vähese traumeerimise tulemusena, mis käivitab naha regeneratsiooni ja reparatsiooni mehanismi. 10-minutilise protseduuri käigus roller tekitab üle 500 000 mikrokanali nahas, mis võimaldab aktiivsetel ainetel vabalt tungida naha sügavamatesse kihtidesse ja mõjutada konkreetset probleemi. Koos rolleriga kasutatakse seerumid ja kontsentraadid, mille patenteeritud valemid on väljatöötatud kooskõlastatult maailma farmatseutiliste standartidega, mis võimaldab rääkida Genosyse sarjast kui kosmotseutikast. Mikroniidlingu protseduuride tulemuseks on oluline enda, tugeva kollageeni suurenemine, mis annab nahale suurepärase, noorusliku väljanägemise.

Hapnikurikkas CO2 mask (mitteinvasiivne karboksiteraapia hooldus EZ CO2) -  stimuleerides naha ja rakude hingamisprotsesse, mask efektiivselt valmistab nahka ette aktiivsete komponentide vastuvõtmiseks, aktiveerib vereringet.Tänu maski stimuleerivale efektile, kõik järgnevad kosmeetilised ja terapeudilised protseduurid tänulikult võetakse naha poolt vastu, mis tagab kõrgeid tulemusi. Mask ühtlustab nahatooni, on kergelt valgendav, vähendab ärritust ja põletiku, suurendab toonust ja naha elastsust. Avaldab stimuleerivat toimet rasvaraku metabolismile, seega vähendab rasvkudet.
Transdermaalselt tunginud nahka CO2 omandatakse erütrotsüütide poolt, katalüüsib süsinik dinaasi ja aitab kaasa HCO3 kontsentratsiooni suurenemisele, mis omakorda vähendab Ph erütrotsüütide sees. Madal Ph mõjutab väljamineva hapniku kiirust oksihemoglobiinist. Vabanenud hapnik kiiresti imendub kudedesse ja aktiveerib metabolismi protsesse.

HOOLDUSED

Hooldus AHA happega naha kergeks koorumiseks - ideaalselt sobib kuivale, elutule nahale. Toidab ja niisutab nahka, normaliseerib naha hüdrolipiidkihti, kaitseb väliskeskonna mõjude eest:
naha puhastamine - happe vastavalt nahatüübile - peptiidne geelmask - kreem................................................................65.-
Antistresshooldus - hooldus kui on vaja välja minna - ettenähtud lõtvunud, väsinud nahale. Lõõgastab, taastab stressis nahka, eemaldab turseid:
naha puhastamine - karboksiteraapia CO2 mask - lifting-massaaž - kreem.........................................................................55.-
Naha regeneratsioon, uue kollageeni stimuleerimine:
naha puhastamine - karboksiteraapia CO2 mask - seerum - mikroniidling - kreem............................................................95.-
Halli, lõtvunud naha taastamine, uue kollageeni stimuleerimine:
naha puhastamine - karboksiteraapia CO2 mask - seerum - mikroniidling - peptiidne geelmask - kreem...................125.-
Väsinud, kuiva naha hooldus - niisutab, rikastab rakke vitamiinidega:
naha puhastamine - karboksiteraapia CO2 mask - seerum - peptiidne geelmask - kreem.................................................75.-


EyeCell Zone Care Kit

Vananev nahk, sügavad ja pinnapealsed kortsud silmaümbruspiirkonnas, tumedad silmaalused ja tursed, väsimus tunnused, enneaegse vananemise profülaktika.
Kerge kreem silmaümbrusele avaldab tugevdavat toimet nahale, efektiivselt aeglustab vananemise protsesse tänu koostises olevatele viinamarja ja roosi tüvirakuekstraktidele, mis peale vabade radikaalide neutraliseerimisele, stimuleerivad naha rakkude proliferatiivset aktiivsust.
Peptiitide kompleksid suurepäraselt tugevdavad nahka ja aitavad kaasa kortsude sügavuse vähenemisele.
Peptiitide kompleki toime suureneb argireliini tõttu, mis on lihaste lõõgastamise toimega.
Aktiivne komponent N-hüdroksisuktsinamiid, astudes kompleks ühendisse raua ioonidega, avaldab tumedate silmaaluste vähenemist ja eemaldab turseid ja põletiku. Kreem suurepäraselt pehmendab nahka, samaaegselt võimendab ja täiendab seerumi  aktiivsete komponentide toimet.
Komplekti kuuluvad kreem, seerum ja maskid koos mikroniidlinguga annavad stimuleeriva toime neokollageneesile, tõstavad kollageeni kiudude tugevust, tugevdavad nahka, efektiivselt aeglustavad vananemise protsesse, vähendavad kortse, eemaldavad turseid ja tumedaid silmaaluseid.
Mikroniidlingu protseduur teostatakse kabinetis hoolduse ajal + kreem, seerum ja 60 geelmaski on igapäevaseks koduseks hoolduseks.................................................................................................................................................180.-