HÜROMASSAAŽ IQ
Hüromassaaž on massaažitehnika näole, kaelale ja dekolteele, mis sügavalt töötleb lihaseid eesmärgiga parandada naha turgorit ja maandada terve organismi psühholoogilist stressi.
Hüromassaažis on palju erinevaid tehnikaid, mis võimaldavad mõjutada lihas-, liiges-, veresoonte ja närvisüsteemi, maksimaalselt töötlevad läbi ka lümfi- ja venoosset süsteemi ning reflektoorselt kogu organismi funktsioone.
Tulemus:
- mittekirurgiline näolifting
- näoovaali moodustamine
- naha ja lihaste toonuse tõstmine
- naha elastsuse tõstmine
- naha toitumise ja hüdratatsiooni parandamine
- naha rikastamine hapnikuga
- toksiinide väljutamine
- rakude regeneratsiooni protsessi aktiveerimine
- kuperoosi ravi ja profülaktika
- relaksatsioon
- vabanemine depressioonist
HEMOLÜMFIMASSAAŽ  

Lümfimassaaž ehk manuaalne lümfidrenaaž on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast, lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul.
Lümfi pumbatakse kätega selle liikumise suunas. Pumpamist alustatakse alati kaelapiirkonnast. Võtted on kerged, spiraalsed, ringjad, pumpavad. Võte on nõrgalt suruv. Lümfimassaaž ei tohi tekitada valu ega nahapunetust. Liiga tugevad võtted võivad takistada lümfivoolu.
Lümfiringe aeglustub inimesel magades, samuti liikumisvaeguse, ülekurnatuse ja ühekülgse füüsilise töö puhul. Seda soodustavad mehaanilised takistused lümfiteedes, põletikulised protsessid ja organismi jahtumine. Lümfiringe aeglustumisel kuhjuvad slakid – vedelik, mis rõhub kudesid ja närvilõpmeid. Massaaži kaudu mõjustatakse nii rakke kui rakuvaheainet – vere ja lümfi ning sidekoe vedelikke. Samal ajal lükatakse jääkained veresoonte seinte juurde ja nii eemalduvad ka teised ained kiiremini. Toimub organismi puhastumine.
Rekonstrueeriv massaaž

Vananemisvastane massaažitehnika
, mida teostatakse kuivale nahale, mis võimaldab töötada allergilistega klientidega ja välistada õli sattumist juustele.  Massaaži võib teha enne tähtsat sündmust või lõuna vaheajal, ei ole vaja raisata aega juuste pesemiseks ja soengu sättimisele.
Rekonstrueeriv massaaž on universaalne. Efektiivne igale vanusele ja igale näotüübile. Töötleb läbi kõik kihid, nahast luudeni, igas kihis paraneb troofika, aeglustub vananemine.
Tulemuseks on näolifting, sellega ka tursete vähenemine, taastub näoovaal ja vähenevad miimilised kortsud.
Sügav relaksatsioon, jääb tunne nagu nahk on liimitud luude vastu ja on 10 aastat noorem.


Massaažid valitakse individuaalselt igale kliendile, kestavad 60-90 minutid.......................................................................................35.- / 45.-